Tatilciler www.sarosdanenerede.com’dan Memnun

03 Ağustos 2017
161
Tatilciler Www.sarosdanenerede.com’Dan Memnun

Mustafa Helvacıoğlu; “Siteye İlgi Git Gide Artıyor”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yaptığı açıklamada, www.sarosdanenerede.com adresli internet sitesiyle ilgili yaptıkları anket çalışması hakkında bilgi verdi.

www.sarosdanenerede.com’un Keşan TSO tarafından kurulan bir site olduğunu belirten Helvacıoğlu, “Sitemiz 2. Yılına giriyor. Saros Körfezi’ne gelen yerli ve yabancı turistlerin daha planlı bir tatil geçirmeleri, Saros Körfezi’ne gelmeden önce ve geldikten sonraki tatil sürecinde aradıkları her şeyi rahatlıkla bulabilmeleri amacıyla Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından oluşturulan www.sarosdanerede.com adlı tatil planlama platformunun kullanımını yaygınlaştırmak amaçlanmıştır.

Bu konuyla ilgili olarak bir anket yaptırdık. 300 kişinin katıldığı anket 5 günde tamamlandı. www.sarosdanenerede.com Değerlendirme Anket Çalışması, başta Erikli, Mecidiye, Yayla ve Enez olmak üzere tüm Saros sahil şeridinde uygulanmıştır.

Sitemizin ne durumda olduğunu, bölgeye katkı sağlayıp-sağlamadığını, insanların bakış açısını öğrenmek için anket yaptık. Görüldü ki siteye ilgi artarak büyüyor. Son 1 yılda rekor bir tıklama var. Sitemizden tatilcilerin çok memnun olduğunu anlıyoruz. 

Ankette 3 soru sorduk. Tatilcilerin %84’ü www.sarosdanerede.com tatil planlama platformumuzu biliyor.  Yarısından çoğu siteden faydalanıyor. Tatilcilerin 4’te 3’ü www.sarosdanerede.com’u internet ve sosyal medya aracılığı ile duyduğunu belirtiyor. Tatilcilerin tamamına yakında www.sarosdanerede.com’dan tekrar yaralanmayı düşünüyor. Tatilcilerin %60’ı planlı tatil için yol gösteren bu platformu memnuniyet ile karşıladığını ifade ediyor” dedi.

Anketin detaylı analizi için tıklayın : https://kesantso.com.tr/tr/icerik_sayfa/wwwsarosdaneneredecom-degerlendirme-anketi-analizi-2017-1

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close