KOSGEB BÖLGE MÜDÜRÜ DÖNGEL’DEN VEDA ZİYARETİ

26 Temmuz 2017
145
Kosgeb Bölge Müdürü Döngel’Den Veda Ziyareti

KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel, tayini çıkması nedeniyle Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) yönetimine, dün veda ziyaretinde bulundu.

Saat 12.00 sıralarında, Keşan TSO hizmet binasında başlayan ziyarette; Döngel'i, Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Şapçı, Genel Sekreter Erdem Başak ve KOSGEB Temsilcisi Seda Havale karşıladı.

Ziyaret ile ilgili söz alan Helvacıoğlu, Bedri Döngel'in, KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü'nden, KOSGEB Tekirdağ İl Müdürlüğü'ne tayin olduğunu bildirerek, "Bu nedenle Edirne'de yaptığı görevler boyunca kendisine çok teşekkür ederiz. Müdürümüz ile KOSGEB konusunda şimdiye kadar, Edirneli gibi davranan ve bölgemizi iyi tanıyan, özveri gösteren, bürokrasi ayağını iyi temsil eden, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile son derece uyumlu çalışan bir dönem geçirdik. Bundan sonraki dönemde de kendisine başarılar dileriz" dedi.

Daha sonra söz alan Alioğlu, Döngel'in, şimdiye kadar yaptığı çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek, KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü ile şimdiye kadar çok iyi ve başarılı çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Bedri Döngel’de Edirne'deki 4 yıllık görev süresince kendisine verdikleri destek nedeniyle Keşan TSO yönetimine teşekkür ederek, "Bana olan inancınıza ve dostluğunuza teşekkür ederim. İnşallah benden sonra gelecek arkadaşım da bayrağı daha ileri taşıyacak." diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Bedri Döngel'e, yaptığı çalışmalar anısında plaket armağan edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ekonomi Bakanlığı
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Kosgeb
Resmi Gazete

Yukarı çık.

ODAMIZ

Close